Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye

Hoşgeldin ; Misafir

Giriş yap

Şifremi unuttum

www.nissanim.yetkin-forum.com
Site İstatistikleri
 Hoşgeldin;

Toplam
0 Mesajın Var.

Üyelik Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5922 Gündür yayındayız
824 Konumuz var
2027 Mesaj gönderildi
925 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz :
https://nissanim.yetkin-forum.com/u925

Nissanci.coM Anket

EN BEĞENDİĞİNİZ NİSSAN MODELİ HANGİSİ?

Sonuçları Gör

Nissanci.CoM
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Opera
Netscape
ile test edilmiştir
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nissanci.Com Konu Bilgileri
Konu Başlığı
primera GT
Sizden Başka
Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok
Bu konuyu Paylaş?veya Seçenek Göster!
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1primera GT Empty primera GT 9/11/2011, 11:47

erdem_umut

erdem_umut

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
arkadaşlar aranıza yani katıldım primera GT kullanıcısıyım adım erdem yaşım 30 aracımla ilgili çok problemler yaşadım onları sizinle paylaşmak istedim primera GT kullanmak bir ayrıcalık ama arızasıda kolay çözülmüyor.

2 ay önce aracımı normal bir şekilde çalıştırdım ve 1 km. mesafeye gidip stop ettim 10 dakika sonra yeniden çalıştırmaya çalıştm ama çalışmadı zorladım ve tekleyerekde olsa çalışmaya başladı ustaya götürdüğümde bana bujiler ve buji kablolarından olduğunu söyledi ve değiştirdim sıkıntım bitmedi daha sonra ateşleme bobini dedi onuda değiştirdim yine çözülmedi. distiribitör kapağı dedi değiştirdim yine olmadı en son kartal oto sanayide bir usta distiribitör arızalı dedi eyvallah onu değitirdim (bu arada SR20DE motor distiribitörü zor bulunuyor ve fiyatı 1000 TL ) aracım yine eski performansında değildi ve bir gün yine stop etti evin önünde ustalar getirdik kimse bulamadı beyin yanmış dediler neyse 40 gün yattı araba geçenlerde bir usta getirdim arabanın avans ayarına baktı sadece benzin koy buna dedi ve mucize araba tek marşta çalıştı usta bilinçsizliği yüzünden avans ayarını iyi yapamamış ve arabanın sente ayarınıda bozmuş arabayı çalıştıran usta onuda yaptı şuanda arabam yine primera GT ye yakışır performansını buldu sizlere tavsiyem arkadaşlar mutlaka iyi bir usta bulun ve arabayı ona yaptrın yada servisten başka bir yere söktürmeyin ha bu arada bu yaptırdığım işlemler bana 2500 tl ye yaklaştı

aranıza olmak güzel herkese iyi sürüşler ve hayırlı bayramlar diliyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]