Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye

Hoşgeldin ; Misafir

Giriş yap

Şifremi unuttum

www.nissanim.yetkin-forum.com
Site İstatistikleri
 Hoşgeldin;

Toplam
0 Mesajın Var.

Üyelik Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5922 Gündür yayındayız
824 Konumuz var
2027 Mesaj gönderildi
925 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz :
https://nissanim.yetkin-forum.com/u925

Nissanci.coM Anket

EN BEĞENDİĞİNİZ NİSSAN MODELİ HANGİSİ?

Sonuçları Gör

Nissanci.CoM
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Opera
Netscape
ile test edilmiştir
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nissanci.Com Konu Bilgileri
Konu Başlığı
papatyafalim5545 sorularına cevap
Sizden Başka
Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok
Bu konuyu Paylaş?veya Seçenek Göster!
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

day07

day07

Nissancı.coM'da
KAPTAN PİLOT

KAPTAN PİLOT
papatyafalim5545 demiş ki:2004 primera tekna aracım var lpg taktırmak istiyorum bu modele uygun en iyi lpg hangisi taktırdığım zaman kilometre de ne yakar bilgi verirseniz sevinirim.

papatyafalim5545 demiş ki:arkadaşımda da 2004 model 125000 km de primera tekna var bir kaç problemi var araçta atiker tüp takılı çekişi çok düşük ve ş.içi tüpde 300000 lira yakıyo nedendir acaba birde eksantrik zincir uzaması var demiş yetkili servis 1000 tl istemiş çok pahalı değil mi parça artı işçilik özel servisde ne kadardır konyada önerebileceğiniz nissan özel servisi var mı

Merhaba; öncelikle aramıza hoşgeldiniz, sanırım Konya'da yaşıyorsunuz ve atiker merkezi konya da onun için bana sorarsanız ben atikeri tavsiye ederim en azından bayii ye taktırmamış olursunuz.

İkinci olarak primera 1.6 larda ne yazık ki çekiş sorunu var ama aman sende denecek kadar değil onun için lütfen aracın madem lpg li boğaz kelebeğini bir kontrol ettirin carbon clean bakımı yaptırın ve güvendiğiniz bir lpg servisinde yaz ayarlarınızı yaptırın. "eksantrik zincir uzaması" ilk defa duyduğum bir sorun ve biraz garip geldi eğer triger zincirini kastediyorsa ototmatik vites primeralar hariç ben ömürlük diye biliyorum saygılar.

http://nissanci.com

konyahooligans

konyahooligans

Nissancı.coM'da
KAPTAN PİLOT

KAPTAN PİLOT
hocam konya da bir çok firma mevcut ama bu iş tam layıkıyla yapan bir kaç firma var araca uygun olanı takan firmalarla yüz yüze görüşüp ve aynı aracı kullanan kişilerden bilgi almak daha uygun olurdiye düşünüyorum araştırıp tekrar döneceğim

maryo21

maryo21

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
bu araç bütün marka lpg leri kabul eder neden derseniz çekiş az olduğu için devir ortalama 3binde seyrediyor lpg 4bin deviri geçince sıkıntı çıkarıyor dolayısiyle markanın öneminden ziyade işin ehli olan daha önce bu modele takmış bir ustaya gidin derim ben atiker kullanıyorum 2yıldır daha arıza lambası bile yanmadı babam honda civic te brc kullanıyor arıza lambası hiç sönmedi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]