Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye

Hoşgeldin ; Misafir

Giriş yap

Şifremi unuttum

www.nissanim.yetkin-forum.com
Site İstatistikleri
 Hoşgeldin;

Toplam
0 Mesajın Var.

Üyelik Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5922 Gündür yayındayız
824 Konumuz var
2027 Mesaj gönderildi
925 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz :
https://nissanim.yetkin-forum.com/u925

Nissanci.coM Anket

EN BEĞENDİĞİNİZ NİSSAN MODELİ HANGİSİ?

Sonuçları Gör

Nissanci.CoM
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Opera
Netscape
ile test edilmiştir
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nissanci.Com Konu Bilgileri
Konu Başlığı
merhaba
Sizden Başka
Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok
Bu konuyu Paylaş?veya Seçenek Göster!
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1merhaba Empty merhaba 21/11/2010, 03:54

kor_ay

kor_ay

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
merhaba arkadaşlar. bugün pazarlığını yaptığımız "micra 1.3 gx 2000 model cvt otomatik" aracımızı yarın almaya gideceğiz Smile bir çok arkadaşımızın polo ya da corsa almamız yönünde ki uyarılarına dikkat etmeden micra da karar kıldık. ancak bu ani kararımız sonrası biraz da endişe duyduk acele mi ettik diye Smile burada sizlerin bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak istiyorum. yukarıda özelliklerini saydığım aracın kullanımıyla ve yedek parçasıyla ilgili. malum yaygın bir araç değil artıları ve eksileriyle genel olarak yorum yapıp yardımcı olursanız teşekkür ederim. zaman içinde görüşmek üzere hoşçakalın. (konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. modellere ait başlıkları bulamadım)

2merhaba Empty Geri: merhaba 22/11/2010, 03:46

babako

babako

Nissancı.coM'da
WEBMASTER

WEBMASTER
Aramıza hoşgeldiniz,içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Tabi Cvt şanzımandeğilde düz olsaydı benim için artı olurdu en azından vites atmanın hazzını tadardım.
Ostim de bir sürü japoncu var parça sıkıntısı çekeceginizi düşünmüyorum yok eğer olaki bir sorunla karşılaşırsanız İstanbul Aksaray'da kargoyla parca gönderen bir sürü japoncu var.
Ve en geç 3 gün içinde parcaelinde oluyor. Ben şahsen maraştayım ama parçalarımı istanbuldan alıyorum
Saygılarımla. Şimdiden hayırlı olsun... Polo ve Corsaya nazaran daha çokkeyif alacağın kanaatindeyim.

3merhaba Empty Geri: merhaba 22/11/2010, 05:14

kor_ay

kor_ay

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
ilginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. ne yazık ki babamın daha önce düz vitesle araba kullanma çabaları hep sonuçsuz kaldı Smile bu nedenle zorunluluktan dolayı otomatik almak durumunda kaldık. aracın yedek parçasıyla ilgili sorun yaşamayacağım yönünde ki yorumlarınız beni sevindirdi. araç 180 bin km de. dolayısıyla yaşına göre km'si fazla. benim endişem cvt şanzımanın tamir olmadığı herhangi bir sorun durumunda tamamen değişmesi gerektiği yönünde ki duyumlarım. şanzımanın durumunu test etme yöntemleri var mı onu da bilmiyorum ama, aldık bi kere. sorun çıkarmaz umarım Smile yazdığınız yanıt için tekrar teşekkür ederim iyi günler.

4merhaba Empty Geri: merhaba 24/11/2010, 06:05

babako

babako

Nissancı.coM'da
WEBMASTER

WEBMASTER
Sevgili koray hayırlı olsun.Ama otomatik şanzımanın tamir edilemeyeceği bir şehir efsanesi diye düşünmüyorum ve ne yazıkki o efsaneye bende şahit oldum. Ama şehir efsanesi adamlar özürdileyerek yazıyorum salak değil herhalde yedek parça satmak için elbetteki şanzımanın arızalanması ve parça satması gerektiğini düşünmüşlerdir.
Birde tüyo size; cvt şanzıman , manuel şanzımnadan daha az arızalanır ama sağlam arızalanır. Onun için aracınızı özellikle kışın patinaja düşürmeyin. Yazında düşürmeyin ama kışın özellikle düşürmeyin. Çünkü buzda teker daha fazla tur yapar bilginize.Saygılarımla.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]