Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nissan Forum ve Paylaşım Platformu-Türkiye

Hoşgeldin ; Misafir

Giriş yap

Şifremi unuttum

www.nissanim.yetkin-forum.com
Site İstatistikleri
 Hoşgeldin;

Toplam
0 Mesajın Var.

Üyelik Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5922 Gündür yayındayız
824 Konumuz var
2027 Mesaj gönderildi
925 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz :
https://nissanim.yetkin-forum.com/u925

Nissanci.coM Anket

EN BEĞENDİĞİNİZ NİSSAN MODELİ HANGİSİ?

Sonuçları Gör

Nissanci.CoM
Mozilla Firefox
Internet Explorer
Opera
Netscape
ile test edilmiştir
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nissanci.Com Konu Bilgileri
Konu Başlığı
2004 primera 1.6 tekna
Sizden Başka
Bu forumu gezen kullanıcılar: Yok
Bu konuyu Paylaş?veya Seçenek Göster!
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

12004 primera 1.6 tekna Empty 2004 primera 1.6 tekna 3/9/2009, 03:57

mehmet_gs

mehmet_gs

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
öncelikle herkese merhaba foruma yeni katıldım.başlıktan da anlaşıldığı gibi nissan primera 1.6 tekna almak istiyorum.bu araç hakkındaki görüşlerini belirtirseniz sevinirim.özellikle yakıt ve yedek parça konusunu çok merak ediyorum.çevremdeki insanlar parçalarının zor bulunacağı ve pahalı olduğu yönünde görüş bildiriyorlar tabi doğruluğu tartışılır.lütfen bu konulara açıklık getirebilir misiniz?şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

mehmet_gs

mehmet_gs

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
sanıyorum bu araç hakkında bilgi sahibi olan veya kullanan arkadaşlarımız yok

ayarcımurat

ayarcımurat

Nissancı.coM'da
DRİFTÇİ

DRİFTÇİ
mehmet_gs demiş ki:sanıyorum bu araç hakkında bilgi sahibi olan veya kullanan arkadaşlarımız yok

çok akıllıca bir seçim yapmış olursunuz.
fiyatına göre alınabilecek en iyi ikinci el otomobillerden biri!
bildiğim kadarı ile kronik bir sorunu yok.
parça fiyatları çok pahalı değil o modeldeki ve özellikteki araçlardan uygun bile sayılır.
yakıt tüketimi
şehir dışı:6 lt
şehir dışı:9 civarında

mehmet_gs

mehmet_gs

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
yorumların için teşekkürler.bu araç hakkında internet sitelerinde biraz araştırma yaptım olumlu olduğu kadar olumsuz görüşlerde var.özellikle kullanan arkadaşlara soruyorum 1-bu aracın içeriye çok ses aldığı doğrumu 2-hantal olduğuna katılıyor musunuz 3-cd çalarının mp3 çalmadığı söyleniyor ve çalmıyorsa bir çözümü var mı 4-servis bakımı ve parçaları hakkında biraz daha detay verebilir misiniz(örn:bakımına ne kadar para verdiniz,parçalarını bulmakta zorluk çekiyor musunuz.) eğer bu sorulara yanıt bulabilirsem aracı almayı düşünüyorum düşünceleriniz benim için çok önemli ilginize şimdiden teşekkür ediyorum.

mehmet_gs

mehmet_gs

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
anlaşıldı kimse yorum yapmadığına göre bu araçtan uzak durmak gerekiyo.zira nissan servis ağının darlığıda bunu kanıtlıyor sanırım.

tbaykent

tbaykent

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
Fiyat ve satın almadaki fayda indeksine baktığınız zaman Nissan Primera çok akıllıca bir seçim. Zira araç hem aksesuar hemde donanım olarak oldukça dolu.1,6 110 hp'lik motoru araca yeterli. Sonuçta bu bir performans aracı değil. Hem iyi yakıt tüketimi, hem yüksek performans bir arada bulunmuyor. Yinede araçtan güç istediğinizde, değişken sübap mekanizması sayesinde yüksek devirlerde araç size istediğinizi veriyor.

Cd çalarının mp3 çalmadığı doğrudur ve bunun bir çözümü yok. Ama çok iyi bir müzik sistemime sahip olduğunu söyleyebilirim.

Nissanın Türkiye genelinde 39 adet yetkili servis noktası var ve ekstrem parçalar haricinde yedek parça sıkıntısı yaşamazsınız. Fiyatlar ise C segment ithal araçlar ile karşılaştırıldığında gayet mantıklı. Ekstrem parça ihtiyacı da 1 hafta içinde gideriliyor.

Sonuç olarak Primera hem güvenliği hemde farklı görünüşü ile kullanılabilecek bir otomobil.

mehmet_gs

mehmet_gs

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
görüşleriniz benim için çok önemli herkese çok teşekkür ediyorum.bir de yetkili servisle görüştükten sonra son kararımı vereceğim.

hcelikkol

hcelikkol

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
kapılardan rüzgar sesi aldığı doğrudur. Ben çare bulamadım.Lastiklerin içine fitil taktırdığım halde sesi kesemedim...

92004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 14/11/2009, 14:51

maryo22

maryo22

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
benim 2003 primerada sağ ön kapı otomatik açılmıyor içerden açılıyor elektrik sorunu olduğunu sanmıyorum bazan düzeliyor ama tam biri yanınıza bineceği sıra uzanıp açmak zorunda kalıyorsunuz çok can sıkıcı ayarlada bir sorun var sanıyorum serviz ikazazını resetlettiğimde düzelmişti şimdi gene başladı

102004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 11/1/2011, 18:02

teoman888

teoman888

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
bende senin istediğin arabanın aynısı var , hersey cok güzel konfor ve teknoloji açısından fiyatının üstünde özellikler sunuyor fakat almadan önce yokuş yukarı aracı biraz zorla vites büyüttüğünde arabanın toparlamadığını yığıldığını göreceksin , ben benzinli kullanıyorum ve araba yokuşlarda sınıfta kalıyor ,onun harici herşey güzel Türkiye haritası dolayısıyla navigasyon olmamasına rağmen....

112004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 11/1/2011, 22:25

bülentt

bülentt

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
arkadaşım bu araç sınıfında 1 numaradır. hantal olduğu doğrudur ama düşük devrlerde. bunun nedeni ağır kasasında yatıyor. Ancak devirlenince veya devirli kullanırsanız gitmem demeyen bir araçtır. Hatta o devirsiz kullanımdaki performans düşüklüğünü görünce aracınızın rampalarda bastıkça gitmesine şaşırırsınız bile. ben bi arkadaşımınkini kullandım sıralı lpg idi kalkışlarda gazı esirgemeyeceksiniz kasa ağır olduğu için ama sonrası harika. sesi içeri alma olayı devirli kullanılmaktan geçiyor. yoksa düşük devirde ses olayı yok ama ozaman performansta yok... alınacak araçtır. yol tutuş süper... motoru sorunsuz. ama parça işi japon arabası sonuçta temizini uygun fiyata alın 2.eli iyi değildir. önerilecek bir araçtır.

122004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 19/1/2011, 23:19

konyahooligans

konyahooligans

Nissancı.coM'da
KAPTAN PİLOT

KAPTAN PİLOT
maryo22 demiş ki:benim 2003 primerada sağ ön kapı otomatik açılmıyor içerden açılıyor elektrik sorunu olduğunu sanmıyorum bazan düzeliyor ama tam biri yanınıza bineceği sıra uzanıp açmak zorunda kalıyorsunuz çok can sıkıcı ayarlada bir sorun var sanıyorum serviz ikazazını resetlettiğimde düzelmişti şimdi gene başladı

açma kolu zarar görmüş olabilir inşallah dağıtmamıştır Smile 200 tl

132004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 20/1/2011, 14:40

bülentt

bülentt

Nissancı.coM'da
USTA SÜRÜCÜ

USTA SÜRÜCÜ
kardeş camdan su almış ise çok garip arızalar verebilir. Bi ara benim 98 primerada oldu. Kendi kendine açılıp kapanmalar falan. Hiç bir usta gideremedi en son kendiliğinden geçti (belli bir süre sonra kuruyunca tabi) ıslanan swicler şase yapınca kapalı kalıyor olabilir. güzel güneşli bir havada kurumasını sağlayın bakalım ne olur.

142004 primera 1.6 tekna Empty Geri: 2004 primera 1.6 tekna 4/3/2011, 03:59

senturks34

senturks34

Nissancı.coM'da
ACEMİ SÜRÜCÜ

ACEMİ SÜRÜCÜ
arkadaşım öncelikle primerayı eleyebilmen için karşılaştırma yapman gereken başka bir araç olması lazım.tüm samimiyetimle söylüyorum bende de 2003 tekna var.bu fiyata bu segmentte bu kalitede sorunsuz olan namı değer japon arabalarından biridir.ben arabama gemicik diyorum ve onu çok seviyorum.çok marka aracım oldu bmw sinden mersosuna renosundan pejosuna sana diyeceğim araban
1:nissan
2:toyota
3:honda
olsun çamurdan olsun......

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]